NIEZWYKŁY KIERMASZ KSIĄŻEK

Maj 11, 2013 w Uncategorized by Marysia

GDY KSIĄŻKĘ CHCESZ DAĆ, WYSTARCZY SIĘ PODPISAĆ!PWW_ksiega_zaklec_ikona

W Zespole Szkół nr 14, dnia 17.04, na każdej przerwie oraz przed zebraniem rodziców odbył  się Niezwykły Kiermasz Książek, na którym każdy kto chciał mógł podarować jedną lub kilka książek na rzecz dzieci z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania . Młodzież i starsi podpisywali się na książkach przez nich wybranych, z za każdą z nich wpłacali po symboliczne 2 złote przeznaczone na jej zakup.

850 książek przeznaczonych na kiermasz zostały podarowanie przez Państwa Boksów, a symboliczna kwota, złotówki za każdą książkę, została im zapłacona dzięki Waszej pomocy (reszta uzyskanych pieniędzy została przekazana dla Wrocławskiego Centrum Pomocy i Wychowania, które przeznaczy je na zakup książek oraz innych pomocy dydaktycznych) .

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ DYREKCJI, PRACOWNIKOM, UCZNIOM ORAZ ICH RODZICOM ZA UMOŻLIWIENIE PRZEPROWADZENIA KIERMASZU W OBRĘBIE MURÓW SZKOŁY ORAZ WSZELKĄ POMOC, SERDECZNOŚĆ I HOJNOŚĆ. BYLIŚCIE NIEOCENIENI !!!:)

Raport o podarowanych na rzecz akcji  funduszach oraz sposobie ich wykorzystania został przekazany do sekretariatu szkoły, wraz z potwierdzeniem wpłaty od Państwa Boksów.